تنها چند روز دیگر تا انتشار یکی از بازی‌های بزرگ سال ۲۰۱۹ میلادی یعنی Anthem باقی مانده و بسیاری از بازی‌بازان و کاربران بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی این عنوان هستند. حال اخیرا اطلاعات جدیدی از بخش‌های مختلف بازی Anthem در دسترس قرار گرفته است. تهیه‌کننده‌ ارشد این بازی، آقای بن ایروینگ (Ben Irving)، طی پرسش […]

اطلاعاتی از بخش‌های مختلف بازی Anthem منتشر شد

تنها چند روز دیگر تا انتشار یکی از بازی‌های بزرگ سال ۲۰۱۹ میلادی یعنی Anthem باقی مانده و بسیاری از بازی‌بازان و کاربران بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی این عنوان هستند. حال اخیرا اطلاعات جدیدی از بخش‌های مختلف بازی Anthem در دسترس قرار گرفته است.

تهیه‌کننده‌ ارشد این بازی، آقای بن ایروینگ (Ben Irving)، طی پرسش و پاسخی که در صفحه‌ی اجتماعی توییتر انجام شد، اطلاعاتی را از بازی پرطرفدار Anthem را ارائه کرد. همان‌طور که چند وقت پیش مشخص شد، بازی‌بازان و کاربران پس از اتمام داستان بازی، با محتویات و آیتم‌های مختلفی روبه‌رو خواهند شد. از بخش‌هایی که بسیاری از طرفداران را به خود مشغول خواهد کرد، سیستم ساخت و ساز بازی است.

طبق اخبار و گزارش‌هایی که منتشر شده، عنوانی با نام Cataclysms که یک رویداد جهانی اعلام شده است، چالش‌هایی با محدودیت زمانی را در دسترس بازی‌بازان قرار می‌دهد که جوایز و هدایای ویژه‌ای را برای آن‌ها در نظر خواهد داشت. علاوه بر این، تیم سازنده اعلام کرد که Stronghold بازی، برای فعالیت‌ها و مبارزات دسته جمعی در نظر گرفته شده است. بی‌شک تجربه‌ای چند نفره، لذتی بیشتر را برای بازی‌بازان و کاربران ایجاد می‌کند. این در حالی است که مراحل اصلی داستان بازی، تجربه‌ای بی‌نظیر را برای بخش تک نفره ایجاد خواهد کرد.

آقای بن ایروینگ، اشاره‌ای هم به جهان باز بودن بازی Anthem اشاره کرد که طی آن، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا به صورت آزاد در دنیای بازی گشت و گذار کنند و فعالیت‌های مختلفی را انجام دهند. در ضمن اطلاعات قابل ملاحظه‌ی دیگری نیز منتشر شد که توجه‌ی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به خود جلب کرد. علی رغم درخواست زیاد طرفداران، بازی Anthem حالت Photo Mode را نخواهد داشت. البته به نظر می‌رسد که در نهایت، تیم سازنده، تصمیمات دیگری را برای وجود این حالت در بازی بگیرد.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده از سوی استودیوی بایوور (BioWare)، سرعت Loading در نسخه‌ی نهایی بازی Anthem بسیار افزایش پیدا کرده است. این در حالی است که نسخه‌ی دموی بازی، از سرعت نه چندان جالبی برخوردار بود. اگر موفق به تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی این بازی نشده‌اید، تنها باید منتظر بمانید تا نسخه‌ی نهایی بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. بی‌شک تجربه‌ای بی‌نظیر از مبارزات سهمگین و درگیری‌های خیره‌کننده در انتظار کاربران و هواداران خواهد بود. در پایان شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی، در این صفحه‌ی وب‌سایت به مطالعه‌ی پیش نمایش گیمفا با عنوان «بقا یعنی همه چیز | پیش نمایش بازی Anthem» به قلم مصطفی زاهدی بپردازید. در ضمن برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مصاحبه با سازندگان این عنوان نیز می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم، تریلر زمان عرضه‌ی بازی Anthem که چند روز پیش از سوی استودیوی بایوور در دسترس قرار گرفت را نیز، از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مشاهده و دریافت کنید.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید