اطلاعات جدید منتشر شده در فروشگاه Gamestop کشور آلمان، عرضه‌ی بازی Spyro Reignited Trilogy برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ را تایید می‌کند. اگرچه شرکت اکتویوژن (Activision) و یا نینتندو، هیچ یک هنوز به صورت رسمی این موضوع را تایید نکرده‌اند ولی با توجه به عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سری Crash Bandicoot برای این کنسول، عرضه‌ی Spyro […]

نسخه‌ی نینتندو سوییچ Spyro Reignited Trilogy توسط فروشگاه Gamestop لیست شد

اطلاعات جدید منتشر شده در فروشگاه Gamestop کشور آلمان، عرضه‌ی بازی Spyro Reignited Trilogy برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ را تایید می‌کند. اگرچه شرکت اکتویوژن (Activision) و یا نینتندو، هیچ یک هنوز به صورت رسمی این موضوع را تایید نکرده‌اند ولی با توجه به عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سری Crash Bandicoot برای این کنسول، عرضه‌ی Spyro Reignited Trilogy برای کنسول نینتندو سوییچ دور از انتظار نیست. این فروشگاه زمان عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی را ۲۵ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ (۱۵ آگست سال ۲۰۱۹ میلادی) اعلام کرده است.

بازی Spyro Reignited Trilogy سال گذشته‌ی میلادی برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد. این مجموعه شامل سه نسخه‌ی اصلی این سری است که حدود ۲۰ سال پیش به صورت انحصاری برای کنسول شرکت سونی منتشر شده بودند. با این حال، همانند سری Crash Bandicoot، به نظر می‌رسد این سری نیز دیگر در انحصار شرکت سونی نیست. در کنار عرضه شدن بازی Spyro Reignited Trilogy برای کنسول ایکس‌باکس وان، به نظر می‌رسد باید منتظر عرضه‌ی آن برروی کنسول هیبریدی شرکت نینتندو نیز باشیم.

اگر هنوز نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سری Spyro را تجربه نکرده‌اید و قصد خرید آن را دارید، هایلایت اختصاصی وب‌سایت گیمفا شما را در این امر یاری خواهد کرد. این بازی در زمان عرضه با بازخوردهای خوبی از سوی منتقدین و کاربران روبه‌رو شد و توانست نمره‌ی بسیار خوب ۸۵ را کسب کند.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید