تنها یک هفته‌ی دیگر تا انتشار به‌روزرسانی جدید بازی Call of Duty: Black Ops ۴ باقی مانده است که در همین راستا، استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، به معرفی بعضی از تغییرات این عنوان در قسمت نقشه‌ی بازی پرداخته است. اگر از طرفداران و هواداران سری بازی Call of Duty هستید، بی‌شک با جدیدترین نسخه‌ی این […]

تری‌آرک یکی از تغییرات به‌روزرسانی جدید Call of Duty: Black Ops ۴ را اعلام کرد

تنها یک هفته‌ی دیگر تا انتشار به‌روزرسانی جدید بازی Call of Duty: Black Ops ۴ باقی مانده است که در همین راستا، استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، به معرفی بعضی از تغییرات این عنوان در قسمت نقشه‌ی بازی پرداخته است.

اگر از طرفداران و هواداران سری بازی Call of Duty هستید، بی‌شک با جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی Call of Duty: Black Ops ۴ آشنایی دارید. این بازی تیراندازی اول شخص، با ایجاد فضایی بی‌نظیر و منحصر به فرد از دوران جنگ و درگیری، حسی مهیج را به بازی‌بازان و کاربران منتقل می‌کند. پس از ماه‌ها انتظار برای به‌روزرسانی قسمت بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops ۴، تنها یک هفته‌ی دیگر تا شروع فصل جدید این بازی باقی مانده است که بسیاری از بازی‌بازان و کاربران، بی‌صبرانه منتظر ارائه‌ی آن هستند. استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک، امروز بعضی ار تغییرات نقشه‌ی بازی را در قالب یک عکس به نمایش گداشته است. برای مشاهده‌ی آن، به قسمت پایین متن مراجعه کنید.

حال همان‌طور که در نقشه‌ی منتشر شده از سوی استودیو مشاهده می‌کنید، علامت‌های قرمز رنگ زیادی برروی نقشه‌ی حالت Blackout بازی وجود دارند ک نشانی از تغییرات آینده‌ی این بازی هستند. این در حالی است که یک علامت X بزرگ در قسمت پایین نقشه به نمایش گذاشته شده است. در حال حاضر، طرفداران ایده‌ای از تغییرات نشان داده شده ندارند و مشخص نیست که چه آیتم‌هایی به نقشه‌ی بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops ۴ اضافه خواهند شد.

بعضی از بازی‌بازان و کاربران پیش‌بینی می‌کنند که این علامت‌های قرمز، از اضافه شدن خانه‌هایی ساده و اتومبیل‌‌های معمولی خبر می‌دهند. البته به نظر می‌رسد که این گفته‌ها دور از واقعیت باشد، چراکه این آیتم‌ها نمی‌توانند به عنوان یک تغییر بزرگ در نقشه‌ی Blackout بازی به حساب آیند.

شایان ذکر است که جدیدترین به‌روزرسانی که تا به الان برای بازی Call of Duty: Black Ops ۴ منتشر شده، نقشه‌ای با عنوان Hijacked را به بازی اضافه نموده است تا تجربه‌ای جدید و منحصر به فرد را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. همان‌طور که در جریان هستید، این نقشه در گذشته، در نسخه‌ی Call of Duty: Black Ops 2 وجود داشته است.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شایان ذکر است که شما می‌توانید قبل از خرید این عنوان، ویدئوی هایلایت گیمفا در مورد نکاتی که باید پیش از خرید این بازی بدانید را مشاهده کنید. به علاوه می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره Call of Duty: Black Ops 4، نقد و بررسی این عنوان به قلم امیرمهدی نامجو را مطالعه کنید. همچنین اگر از طرفداران پر و پا قرص این بازی تیراندازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Call of Duty: Black Ops 4 را از طریق این لینک مشاهده کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید