همان‌طور که در جریان هستید، طی چند روز گذشته رویداد جدید Shamrock and Awe در دسترس بازی‌بازان و کاربران عنوان Call of Duty: Black Ops 4 قرار گرفته و بسیاری از افراد را با محتویات خود مشغول کرده است. حال به تازگی اخباری منتشر شده که از رایگان شدن بعضی از نقشه‌های این بازی تیراندازی […]

نقشه‌های سیزن‌پس بازی Call of Duty: Black Ops 4 در آخر هفته رایگان هستند

همان‌طور که در جریان هستید، طی چند روز گذشته رویداد جدید Shamrock and Awe در دسترس بازی‌بازان و کاربران عنوان Call of Duty: Black Ops 4 قرار گرفته و بسیاری از افراد را با محتویات خود مشغول کرده است. حال به تازگی اخباری منتشر شده که از رایگان شدن بعضی از نقشه‌های این بازی تیراندازی اول شخص حکایت می‌کنند.

بی‌شک یکی از پرطرفدارترین عناوین در میان سری بازی‌های تیراندازی اول شخص، سری Call of Duty شناخته می‌شود که فضایی بی‌نظیر از محیط جنگ را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. استودیوی تری‌آرک (Treyarch) همواره عناوین زیادی را از مجموعه‌ی Call Of Duty برای هواداران عرضه کرده است. حال در جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی Call of Duty: Black Ops 4، محتویات و آیتم‌های زیادی قرار داده شده که قادر است ساعت‌ها شما را به خود مشغول و سرگرم کند. این بازی با ایجاد فضایی منحصر به فرد و محیطی جذاب، مبارزات هیجان‌انگیز و استثنایی را در دسترس بازی‌بازان و علاقه‌مندان به عناوین تیراندازی اول شخص قرار می‌دهد.

نقشه‌های وسیع، سلاح‌های قدرتمند و متنوع و همچنین پوشش‌های مختلف همگی از تنوعات بازی Call of Duty: Black Ops 4 حکایت می‌کنند.  شایان ذکر است که نقشه‌های زیادی در سیزن‌پس Call of Duty: Black Ops 4 قرار دارند که تجربه‌های متنوعی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهند. حال به تازگی اخبار و گزارش‌های منتشر شده که اعلام می‌کنند تمامی نقشه‌های سیزن‌پس بازی در آخر هفته به صورت رایگان در دسترس تمامی بازی‌بازان و کاربران قرار می‌گیرند. طبق اطلاعات منتشر شده، این نقشه‌ها شامل Elevation ،Madagascar ،Casino  و Lockup خواهند بود که برای تمامی بازی‌بازان و برروی تمامی پلتفرم‌های موجود در دسترس قرار می‌گیرند. پس اگر شما نیز جزو کسانی هستید که سیزن‌پس این عنوان را خریداری نکرده‌اید، این بهترین فرصت است تا محتویات سیزن‌پس بازی Call of Duty: Black Ops 4 را به صورت رایگان ارزیابی کرده و اگر رضایت داشتید، اقدام به خریداری کنید.

استودیوی تری‌آرک اعلام کرده است که تمامی نقشه‌های مذکور تا تاریخ دوشنبه ۲۷ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۱۸ مارس ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس همه‌ی کاربران Call of Duty: Black Ops 4 قرار خواهند داشت. همچنین شایان ذکر است که طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، مقدار XP دوبرابر نیز در طول این مدت برای بازی‌بازان برقرار خواهد بود. این افزایش XP در بخش‌های چندنفره و زامبی اعمال خواهد شد. اتفاق مذکور به شما این امکان را می‌دهد تا آیتم‌های مختلف درون بازی را سریع‌تر از گذشته آزاد و سپس تجربه کنید. علاوه بر این اگر قصد خرید این عنوان استودیوی تری‌آرک را دارید، پیشنهاد می‌کنیم نکاتی را که باید پیش از خرید بازی Call of Duty: Black Ops 4 بدانید را از طریق هایلایت وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید. بازی Call of Duty: Black Ops 4 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

به علاوه می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره Call of Duty: Black Ops 4، می‌توانید نقد و بررسی این عنوان به قلم امیرمهدی نامجو را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مطالعه کنید. در نهایت اگر از هواداران و طرفداران این بازی تیراندازی خاص و استثنایی هستید، پیشنهاد می‌شود تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Call of Duty: Black Ops 4 را از طریق این لینک مشاهده کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید