یکی از عناوینی که در جریان رویداد E3 2019 معرفی گردید، بازی GhostWire: Tokyo بود که توسط استودیوی تانگو گیم‌ورکس (Tango GameWorks) در دست ساخت است. این بازی با نمایش تریلری معرفی گردید و این تنها چیزی بوده که تاکنون در مورد این عنوان ارائه شده است. با این حال، کارگردان بازی یعنی خانم ایکومی […]

کارگردان GhostWire: Tokyo به دنبال ایده‌هایی برای ساخت دنباله‌ی این بازی است

یکی از عناوینی که در جریان رویداد E3 2019 معرفی گردید، بازی GhostWire: Tokyo بود که توسط استودیوی تانگو گیم‌ورکس (Tango GameWorks) در دست ساخت است. این بازی با نمایش تریلری معرفی گردید و این تنها چیزی بوده که تاکنون در مورد این عنوان ارائه شده است. با این حال، کارگردان بازی یعنی خانم ایکومی ناکامورا (Ikumi Nakamura) به دنبال مکان‌های جدید برای دنباله‌ی این عنوان است.

خانم ناکامورا در توییتر رسمی خود، در مورد اینکه چقدر جالب خواهد بود که اتفاقات نسخه‌ی بعدی GhostWire در کشور هنگ کنگ و یا تایوان جریان داشته باشد، صحبت کرد. البته به نظر می‌رسد وی این توییت را از صفحه‌ی خود حذف کرده اما وب‌سایت OnlySP این توییت را آرشیو کرده است. با این حال، بسیاری از مخاطبان مشتاقانه منتظر اطلاعات جدیدی از بازی GhostWire هستند.

تاکنون تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد بازی GhostWire: Tokyo مشخص نشده است. لازم به ذکر است که شرکت بتسدا (Bethesda) ناشر این بازی خواهد بود.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید