شرکت بازی‌سازی باندی نامکو تاریخ عرضه‌ی بازی One Punch Man: A Hero Nobody Knows را مشخص کرده است. این بازی مبارزه‌ای قرار است در روز ۲۸ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه شود.

بر اساس گزارشی تازه، استودیوی بازی‌سازی بایوویر مشغول کار روی نسخه‌ای جدید از بازی Anthem است؛ نسخه‌ای که قرار است مشکلات بازی اول را برطرف کند. هنوز مشخص نیست که آیا این نسخه‌ی جدید از Anthem به عنوان یک آپدیت برای بازی اصلی در نظر گرفته شده، یا به صورت یک بازی جداگانه عرضه خواهد شد.

شرکت بازی‌سازی Grinding Gear Games در رویداد بزرگی که برای بازی Path of Exile برگزار کرده بود، از دنباله‌ی این بازی رونمایی کرد. بازی Path of Exile 2 قرار است در واقع بسته‌ی الحاقی بسیار بزرگی برای بازی اول باشد و به آن اضافه شود؛ طوری که بازی اول و تمام محتوای آن، ضمن ارتقا و پیشرفت روی موتور جدید Path of Exile 2، سر جای خود باقی می‌ماند.

اخبار دنیای بازی بازی‌های یاکوزا برای اولین بار به ایکس‌باکس می‌آیند

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
بازی‌های یاکوزا برای اولین بار به ایکس‌باکس می‌آیند - 2.0 out of 5 based on 1 vote

بهترین قسمت‌های مجموعه بازی‌های یاکوزا در چند سال اخیر، قرار است روی کنسول ایکس‌باکس وان عرضه شوند. مایکروسافت و سگا خبر از عرضه‌ی سه بازی Yakuza 0 و Yakuza: Kiwami و Yakuza: Kiwami 2 روی کنسول ایکس‌باکس وان داده‌اند.

استودیوی بازی‌سازی Dontnod Entertainment از ساخته‌ی جدید خود به اسم Tell Me Why رونمایی کرده است. این بازی با تهیه کنندگی مایکروسافت و برای ایکس‌باکس وان و کامپیوتر ساخته می‌شود.

در رویداد X019 مایکروسافت که دو روز گذشته برگزار شده بود، این شرکت خبر از عرضه‌ی تمام بازی‌های سری Kingdom Hearts روی کنسول ایکس‌باکس وان داد. این بازی‌ها قرار است به صورت بازسازی شده و با کیفیت بالاتر از نسخه‌ی اصلی خود، روی ایکس‌باکس وان عرضه شوند.

مایکروسافت در رویداد X019 خود با نمایش تریلری جدید از بازی Bleeding Edge، تاریخ عرضه‌ی این بازی را اعلام کرد. این بازی آنلاین چند نفره قرار است در روز ۲۴ مارس سال ۲۰۲۰ روی کامپیوتر و ایکس‌باکس وان عرضه شود.

فروشگاه اینترنتی مای گیفت با سابقه یسیار درخشان، محلی امن برای خرید انواع گیفت کارت پلی استیشن psn  امریکا و انگلیس  ,ایکس باکس , استیم , گوگل پلی امریکا , آیتونز امریکا ,  اوریجین و بتل نت بلیزارد ,نینتندو و اوریجین و اسپاتیفای می باشد.