Rainbow Six Siege

به گزارش‌ پردیس‌گیم در این ویدئو‌ی جدید، Iana و Oryx را مشاهده می‌کنیم، همان‌طور که در خبر قبلی اوپراتور‌های جدید Rainbow Six Siege گفته بودیم این دو نفر به ترتیب از کشور‌های هلند و اردن به لیست اپراتور‌های Rainbow Six Siege اضافه خواهند شد. باید اشاره کنیم که Iana یک Attacker بوده و Oryx یک Defender است. همانطور که می‌بینید این دو کاراکتر کاملا نقطه‌ی مقابل هم هستند و از نحوه‌ی مبارزات آن‌ها نیز این امر مشخص است.

devil my cry 5

به گزارش پردیس‌گیمو به نقل از dualshockers صداپیشه کاراکتر (V) وی، Brian Hanford شنبه شب در مورد "بازی بعدی Capcom Vs و شخصیت های جدید آن توئیت کرد.در این توئیت گفته شد :

Remedy

در مراسم XO2019 اعلام شده بود که استودیو Remedy مجددا در حال کار بر روی عنوان CrossfireX می‌باشد. این عنوان به طور انحصاری برای کنسول Xbox One در حال توسعه است.

Rainbow Six Siege

فصل بعدی Rainbow Six Siege از قرار معلوم Operation Void Edge نام دارد. تا کنون اطلاعات زیادی از این فصل منتشر نشده است. یوبی‌سافت امروز دست به معرفی اپراتورهای این فصل زد. هرچند اطلاعات زیادی از این اپراتورها منتشر نشده است، اما انتظار می‌رود طی چند روز آینده، شاهد ارائه‌ی اطلاعات کامل‌تری در مورد این اپراتورها باشیم.

گسترش دهنده داستانی The Division 2 – Warlords of New York جهانی نابود شده در منهتن جنوبی را در اختیار پلیر ها خواهد گذاشت.

Prince of Persia

به گزارش‌ پردیس‌گیم و به نقل از forbes شرکت Ubisoft دو روز پیش یک بازی جدید Prince of Persia را اعلام کرد. Prince of Persia: Dagger of Time چیزی شبیه به پیشینیانش نیست. بازی جدید یکی از بازی‌های Ubisoft Escape Games است. شما فقط می توانید این مورد را در اتاقهای خاص VR Escape موجود در سراسر جهان بازی کنید. این بازی یک عنوان ماجراجویی با گیم‌پلی گروهی VR escape room است که در همان دنیای فرنچایز Prince of Persia تنظیم شده است. در توضیحات رسمی آمده است:

به گزارش پردیس‌گیمو به نقل از dualshockers کپکام به شیوه‌ای بسیار سرگرم کننده به تبلیغ نسخه Resident Evil 3 ادامه می دهد. تا زمان انتشار نسخه‌ی بازسازی Resident Evil 3 مدت زمان کمی بیش از یک ماه، مانده است و Capcom تصمیم گرفته است تا جشن ولنتاین امسال را به روشی نسبتاً بامزه برگزار کند.

کپکام تعداد کمی از کارتهای ولنتاین را که دارای شخصیت‌های این بازی هستند، منتشر کرده است و از تعطیلات امروز به عنوان "Jill Valentine’s Day" یاد می‌کند. ساخت این کارت‌های هنری که از طریق Plum Jewanarom سرچشمه می‌گیرد، بسیار زیبا است و نگاه‌های کارتونی جالبی به جیل، کارلوس، نیکولای و البته نمسیس می‌بخشد. هر یک از آنها حاوی پیام‌هایی هستند که به طور معمول در کارتهای روز ولنتاین نخواهیم یافت.