مستند روزی روزگاری در هالیوود که از طریق مصاحبه با عوامل و نمایش پشت صحنه فیلم ساخته شده در حالی منتشر شده که تنها دو هفته به آغاز مراسم اسکار باقی مانده است.

فیلم آقایان (The Gentlemen) اثر جدید گای ریچی کارگردان بریتانیایی در حالی موفق شد در هفته اول اکرانش در میان ۵ فیلم پرفروش آخر هفته باکس آفیس قرار بگیرد که فیلم سینمایی «پسران بد برای زندگی» (Bad Boys for Life) جایگاهش را به عنوان صدرنشین باکس آفیس حفظ کرد.

در حالی که اعتراض رسانه‌ها بلند شده بود که چه‌طور در حالی که چند ماه مانده به جشنواره‌ی کن رئیس هیات داوران آن رویداد مشخص شده اما هنوز هیات داوران جشنواره‌ فیلم فجر ۹۸ اعلام نشده‌اند، بالاخره روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره‌ی فیلم فجر اسامی هیات داوران جشنواره را اعلام کرد.

سم مندس کارگردان فیلم سینمایی «۱۹۱۷» مهم‌ترین جایزه هفتاد و دومین دوره جوایز انجمن کارگردانان آمریکا را به دست آورد. با در اختیار گرفتن این جایزه فیلم سینمایی ۱۹۱۷ شانس خود برای دریافت جایزه اسکار را از آنچه پیش از این بود نیز بیشتر کرد.

انیمیشن بامبی (Bambi) از مجموعه انیمیشن‌های قدیمی و محبوب دیزنی به جمع آثاری می‌پیوندد که شاهد بازسازی لایو اکشن‌شان هستیم.

جهان مارول به شروع فاز چهارم خود نزدیک می‌شود و هر روز شایعات جدیدی درباره فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی در حال توسعه به گوش‌مان می‌خورد.

سریال انگل (Parasite) به زودی ساخته خواهد شد؛ این خبر تعجب‌آوری بود که بونگ جون هو کارگردان فیلم سینمایی انگل به رسانه‌ها داد. ظاهرا این کارگردان کره‌ای با شبکه اچ بی او به تفاوق رسیده تا یک سریال کوتاه بر اساس این اثر سینمایی محبوب تولید کند.

فیلم ۱۹۱۷ در حالی میان نامزدهای بخش بهترین فیلم مراسم اسکار ۲۰۲۰ پیشتاز شده است که تا همین چند ماه پیش تصورات دیگری میان کارشناسان حکم‌فرما بود. تا چند ماه قبل فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» اثر کوئنتین تارانتینو و «مرد ایرلندی» اثر مارتین اسکورسیزی به عنوان دو رقیب اصلی جهت کسب عنوان بهترین فیلم در مراسم اسکار سال ۲۰۲۰ مطرح بودند.