به گفته‌ی استودیوی ابسیدیان اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) ، بازی تیراندازی و جهان‌باز جدید آن‌ها یعنی The Outer Worlds یک تجربه‌ی دوست داشتنی را به هواداران این استودیو ارائه خواهد کرد. این بازی در کنار انتخاب‌ها و مکالمات مختلف، قصد دارد برروی ارائه‌ی مبارزات هیجان‌انگیز نیز تمرکز کند. یکی از مواردی که در این بازی شاهد […]

اطلاعات جدیدی از بازی The Outer Worlds منتشر شد

به گفته‌ی استودیوی ابسیدیان اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) ، بازی تیراندازی و جهان‌باز جدید آن‌ها یعنی The Outer Worlds یک تجربه‌ی دوست داشتنی را به هواداران این استودیو ارائه خواهد کرد. این بازی در کنار انتخاب‌ها و مکالمات مختلف، قصد دارد برروی ارائه‌ی مبارزات هیجان‌انگیز نیز تمرکز کند. یکی از مواردی که در این بازی شاهد خواهیم بود، یک سیستم حرکت آهسته‌ مشابه سیستم موجود در سری Fallout است.

کارگردان دوم بازی، آقای تیم کین (Tim Cain) و طراح ارشد، آقای چارلز استیپل (Charles Staples) در مصاحبه‌ی جدید خود بیان کرده‌اند که تیم سازنده نمی‌خواهد بازی‌بازان بیش از حد درگیر مبارزات بازی شوند.

ما دوست نداریم کسی فکر کند که بخش مبارزات بازی ما خسته کننده است ولی در مقابل نمی‌خواهیم کسی احساس کند که مبارزات بازی بیش از حد زیاد هستند. ما می‌خواهیم بازی‌بازان به این فکر کنند که مبارزات بازی هیجان‌انگیز و مفرح هستند. با توجه به اینکه همیشه این احتمال وجود دارد که شما در مبارزات کشته شوید، درگیری‌های بازی کمی ترسناک خواهند بود ولی اگر به خوبی به مبارزات و تاکتیک‌های موجود فکر کنید، شما می‌توانید در هر مبارزه‌ای پیروز شوید.

یکی از مواردی که در این مصاحبه به آن اشاره شده است سیستم حرکت آهسته یا Tactical Time Dilation است که به شما اجازه می‌دهد بخش‌های خاصی از بدن دشمن را هدف قرار دهید.  همان‌طور که احتمالا حدس هم زده‌اید، استفاده از این قابلیت مزایای بسیار زیادی در بازی خواهد داشت. راه‌های مختلفی برای استفاده از این قابلیت وجود دارد که مهم‌ترین آن بخش مبارزات بازی خواهد بود. همانند شما، شخصیت‌های همراه نیز قابلیت‌های ویژه‌ای خواهند داشت که با استفاده از Perkها قابل تغییر و ارتقا هستند.

یکی از گزینه‌های جالب استفاده شده در این بازی، گزینه‌ی Leader است. استفاده از این ویژگی به شما اجازه می‌دهد به توانایی‌های شخصیت‌های همراه دسترسی داشته باشد. در این بازی سلاح‌های مختلفی از دسته‌ی Kinetic، Energy و سلاح سرد وجود خواهند داشت. هر یک از این سلاح‌ها، Brand متفاوتی دارند. برای مثال، هزینه‌ی تعمیر و نگهداری سلاح‌های دسته‌ی Spacer بسیار ارزان است ولی در مقابل، این سلاح‌ها به راحتی آسیب می‌بینند.

همانند بسیاری از بازی‌های نقش‌آفرینی جهان‌باز، سلاح‌ها در بازی ظرفیت استفاده از مادهای متفاوتی را خواهند داشت که به شما اجازه می‌دهد بسته به سبک بازی خود، این سلاح‌ها را ویرایش کنید. به گفته‌ی تیم سازنده، با پیشرفت در بازی آیتم‌ها و سلاح‌های قدرتمندتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بازی The Outer Worlds در سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. نسخه‌ی کنسولی این بازی به صورت فیزیکی و با قیمت ۶۰ دلار عرضه خواهد شد. با این حال، کاربران رایانه‌های شخصی تنها به نسخه‌ی دیجیتالی بازی دسترسی خواهند داشت. دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید