Apex Legends جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ریسپاون (Respawn) است و از زمان عرضه‌ شاهد موفقیت‌های آن در بخش‌های مختلف هستیم. حالا به تازگی وینس زمپلا (Vince Zampella)، رئیس استودیوی ریسپاون، در پیامی جدید از رسیدن تعداد بازی‌بازان Apex Legends به بیش از ۲۵ میلیون نفر خبر داد. همچنین تعداد بازی‌بازانی که به طور هم‌زمان به تجربه‌ی این بازی می‌پردازند، […]

تعداد بازی‌بازان Apex Legends از مرز ۲۵ میلیون نفر عبور کرد

Apex Legends جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ریسپاون (Respawn) است و از زمان عرضه‌ شاهد موفقیت‌های آن در بخش‌های مختلف هستیم. حالا به تازگی وینس زمپلا (Vince Zampella)، رئیس استودیوی ریسپاون، در پیامی جدید از رسیدن تعداد بازی‌بازان Apex Legends به بیش از ۲۵ میلیون نفر خبر داد. همچنین تعداد بازی‌بازانی که به طور هم‌زمان به تجربه‌ی این بازی می‌پردازند، عدد ۲ میلیون نفر را به ثبت رسانده است.

می‌توانید در قسمت زیر به مطالعه‌ی صحبت‌‌های وینس زمپلا بپردازید.

از زمانی که Apex Legends را در دوشنبه‌ هفته‌ی گذشته منتشر کرده‌ایم، ما شاهد شکل گرفتن جامعه بازی‌بازان Apex Legends هستیم که این هیجان‌انگیز، پر از بازخوردهای عالی و ایده‌های مختلف است. هدف ما این است که با کمک شما و کمک جامعه بازی‌بازان، این بازی را بسازیم. بنابراین بازخوردهای خود را با ما در میان بگذارید چراکه ما واقعا به آن‌ها گوش می‌دهیم.

همین چند روز پیش بود که تعداد بازی‌بازان Apex Legends به ۱۰ میلیون نفر رسیده بود. بنابراین اضافه شدن ۱۵ میلیون بازی‌باز دیگر به جمع جامعه بازی‌بازان این عنوان بتل رویال فوق‌العاده است. استودیوی ریسپاون به تازگی به‌روزرسانی جدیدی منتشر کرده است که بسیاری از مشکلات سرورهای Apex Legends را برطرف می‌کند. همچنین با آغاز فصل اول بازی در ماه مارس، محتوای بسیاری در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان از طریق کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید