شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2019 رسما از گوشی اکسپریا ۱ رونمایی کرد ولی در مورد قیمت آن اطلاعاتی منتشر نشد؛ اما حالا در سایت آمازون، پیش‌فروش این گوشی با قیمت بسیار بالای ۹۹۹ دلاری آغاز شده است. چنین قیمتی برای یک گوشی سونی و به‌خصوص گجتی که با بهره‌گیری از نمایشگر ۲۱:۹ ریسک کرده، بسیار بالا محسوب می‌شود. البته در صفحه مربوطه آمده که این گوشی در تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۹ عرضه می‌شود که قطعا این تاریخ اشتباه است زیرا طبق گزارش‌های منتشر شده، گوشی مذکور قرار است در اواخر ماه مه یا ماه ژوئن روانه‌ی بازار شود.

اکسپریا ۱ یکی از هیجان‌انگیزترین گوشی‌های سونی در چند سال اخیر محسوب می‌شود. علاوه بر ۴K بودن نمایشگر اولد آن، نسبت تصویر ۲۱:۹ تجربه کاربری جذابی را برای طرفداران پروپاقرص فیلم‌ها به ارمغان می‌آورد ولی چنین نسبت تصویری جوابگوی سلیقه‌ی عموم کاربران نخواهد بود.

اکسپریا 1

اگرچه این پرچم‌دار روی هم رفته از ویژگی‌های قابل توجهی بهره می‌برد و قیمت پرچم‌داران هم رو به رشد بوده است، ولی با توجه به وضعیت فروش گوشی‌های سونی، احتمالا این گوشی با چنین قیمتی فروش چندان بالایی نخواهد داشت و در بهترین حالت ممکن، کاربران را به سمت خرید گوشی‌های ارزان‌تر اکسپریا ۱۰ و اکسپریا ۱۰ پلاس سوق خواهد داد.

شما در مورد اکسپریا ۱ چه فکر می‌کنید؟ به‌نظر شما کاربران زیادی حاضر به پرداخت این مبلغ برای خرید این پرچم‌دار سونی هستند؟

منبع: ۹To5Google

The post گوشی سونی اکسپریا ۱ با قیمتی هنگفت روانه‌ی بازار می‌شود appeared first on دیجی‌کالا مگ.

منبع متن: digikala

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید